Niewidomi i widzący rozdają prezenty !!!

Projekt z cyklu: BĄDŹMY RAZEM!

Wielka Gala "Jesteśmy Razem"

Koncert pełen emocji i empatii

Zarejestruj swój udział:

Dostęp eBILET

Dostęp EVENTIM

Sorry Boys
Kasia Moś
Katarzyna Cerekwicka
Hanna Stach
Marek Piekarczyk
Mate.O AKUSTYCZNY duet
Mietek Szcześniak
Błażej Krajewski StandUP Polska
Gość specjalny Janusz Skowron!

Poniedziałek, 16.10.2017 r., godzina 18:00.

Lubisz muzykę i chcesz pomagać innym? Zamknij oczy, wejdź w Świat dotyku i dźwięku, poznaj coś zupełnie nowego. Posłuchaj koncertu RAZEM z ludźmi, którzy nie widzą jak inni, potem wróć do rzeczywistości i zobacz jak scena mieni się setkami barw i świateł!

Zapraszamy na Warszawski Torwar, na wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju galę pełną emocji i empatii.

Wystąpią wybitni artyści, którzy są naszymi przyjaciółmi: Sorry Boys, Katarzyna Moś, Katarzyna Cerekwicka, Hania Stach, Marek Piekarczyk, Mate-o oraz w koncercie finałowym Mietek Szcześniak z zespołem. Gościem specjalnym będzie Janusz Skowron, jeden z najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ziemiec, a żartować będzie Błażej Krajewski ze StandUP Polska. Muzycy wprowadzą widzów w pełen emocji świat dźwięków. Podczas finałowego koncertu muzyczny dialog nawiążą wokalista Mietek Szcześniak i pianista Janusz Skowron.

Janusz Skowron –udział w nagraniu ponad 60 płyt, współpracownik String Connection, Ewy Bem, Justyny Steczkowskiej, Zbigniewa Namysłowskiego, Tomasza Stańki, Ericka Marienthala czy Billego Evansa. Nie patrząc na zapis nutowy, gra z pamięci i improwizuje. Jego interpretacje wprowadzają w muzyczny trans i skłaniają do poddania się dźwiękowym falom. Właśnie wtedy czujemy, że muzyka łączy i naprawdę JESTEŚMY RAZEM.

Janusz Skowron opisuje świat, nie tylko taki, jaki jest, ale także takim jaki powinien być – przyjazny, ciekawy, kolorowy, dostępny dla wszystkich. Podczas imprezy Fundacja rozda statuetki IDOLI tym, którzy są przykładem dla innych.

Laureatami nagrody w latach ubiegłych byli między innymi: Zofia Morawska (pierwsza kobieta odznaczona Orderem Orła Białego) Tadeusz Sznuk i teleturniej „Jeden z dziesięciu”, Teatr Polskiego Radia, Centrum Nauki Kopernik, a także nasi goście: Janusz Skowron i Mietek Szcześniak.

Przed Galą od godziny 15:00 będzie można zapoznać się z nowoczesną technologią, pomagającą niewidomym i niedowidzącym: mówiące komputery, powiększalniki obrazu. Fundacja zaprasza na pokazy bezwzrokowych dyscyplin sportu: dźwiękowe strzelanie z broni laserowej, golf, football, szachy itd.

W zgodzie z ideami Fundacji Szansa dla Niewidomych oraz Towarzystwa Pomocy Niewidomym w Laskach zaprezentujemy wydarzenie, dowodzące, że nasza widownia jest wyjątkowa. Nie ma takiej nigdzie indziej, tylko w Polsce, w Warszawie. „Jesteśmy razem” więc połączmy całe społeczeństwo. Zapraszamy do wspólnej zabawy i poparcia naszych idei. Świat jest otwarty dla wszystkich!

Środki pozyskane ze sprzedaży biletów przygotowanych w formie cegiełek będą przekazane na pomoc dla naszego środowiska.

Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas