Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

Sklep Pancernik (https://pancernik.eu/) to kolejna firma, którą z przyjemnością i uśmiechem witamy w gronie naszych Darczyńców. Wspólnie działajmy na rzecz Niewidomych i Niedowidzących - warto pomagać!


Z radością zawiadamiamy, że do listy naszych Darczyńców dołącza wrocławska firma AFTERWEB (https://afterweb.pl/). Dziękujemy za darowiznę dla Niewidomych, którzy codziennie zmagają się z trudną codziennością.


Nowa firma na liście naszych Darczyńców to wrocławska AIF Kancelaria (https://www.tuodszkodowania.pl/), specjalizująca się w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań dla osób, poszkodowanych w wypadkach. Dziękujemy, że również dla Fundacji udało się coś uzyskać :) Każda pomoc dużo dla nas znaczy. Witamy w gronie Przyjaciół!


Dzięki Sponsorom nasza Fundacja może realizować kolejne akcje oraz projekty na rzecz osób niewidomych i niedowidzących. Kolejną firmą na liście wdzięczności jest BERENDSEN (https://www.berendsen.pl/ ), dostawca rozwiązań biznesowych różnego typu: od tekstyliów aż po urządzenia higieniczne i przemysłowe. Dziękujemy za pamięć o Potrzebujących!


Grono Darczyńców naszej Fundacji zasiliła dziś firma ELJOT TECH ( http://www.eljottech.pl/ ), uzyskująca dotacje na rozmaite projekty dla przedsiębiorstw z całej Polski. Bardzo dziękujemy za darowiznę, która trafiła na nasze konto. Środki na pewno zostaną dobrze wykorzystane – z korzyścią dla Podopiecznych Szansy dla Niewidomych.


Nasi Podopieczni otrzymali dziś pomoc finansową od sklepu MaloDesign ( https://malodesign.pl/ ), w którym można kupić meble designerskie. Witamy kolejną firmę w gronie Przyjaciół naszej Fundacji. Oby Darczyńców o dobrym sercu nigdy nie zabrakło!

 

osiedlesielanka

Dzisiaj napłynęło do nas jednorazowe wsparcie od firmy II - Inwestycje CL Spółka Akcyjna www.osiedlesielanka.pl  Dziękujemy za pomoc na rzecz Niewidomych i Słabowidzących, którzy szczególnie potrzebują opieki i poprawy jakości życia. Cieszymy się, że chcą nas Państwo wspierać w działaniach!

 

Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas