Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

Konkurs fotograficzny - Nasze Pociechy


Fundacja Szansa dla Niewidomych zaprasza rodziny, w których jest dziecko z dysfunkcją narządu wzroku do udziału w konkursie "Nasze pociechy"!

 

Na pewno każdy z nas ma w albumie niepowtarzalne, zjawiskowe, oryginalne zdjęcia swoich fantastycznych dzieciaków, małych kuzynów, braci czy sióstr; dzieci, które troszkę gorzej widzą, czasem nie widzą wcale, ale upiększają, ulepszają świat całym swoim sercem.

 

Nie czekajcie! Pokażcie je światu! Wygrywajcie nagrody!

 

Czekamy na zdjęcia radosne, rozbrykane, szalone, wzruszające - wszystkie te, które wywołują wiele emocji i uśmiechu! Niech inspiruje wycieczka do parku, domowe porządki, zabawy z ukochanym pupilem czy plac zabaw -€ niech inspiruje każda chwila! Zdjęcia przedstawiające niezapomniane chwile dzieciaków prosimy przesyłać na adres konkurs@szansa.waw.pl do 1 czerwca br. w temacie wpisując "Nasze pociechy".

Nie zapomnijcie podać imienia, nazwiska, adresu - także mailowego oraz numeru telefonu.

 

Ze wszystkich nadesłanych nam zdjęć specjalnie powołana komisja wybierze 20 najlepszych, które niezwłocznie opublikujemy na naszym profilu Facebooka, jak również na stronie internetowej www.szansa.waw.pl. Bohaterowie najlepszych zdjęć, które otrzymają największą liczbę głosów internautów zostaną nagrodzeni wspaniałymi nagrodami - KOMPUTERAMI!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w połowie czerwca br.

 

POWODZENIA!!!

 

 

 

Konkurs


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas