Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

Tyflobus - awaria - następny przystanek Tychy!


Tyflobus

 

 

Szanowni Państwo!

 

 

 

Bardzo gorąco przepraszamy, ale, niestety, Tyflobus wczoraj uległ bardzo poważnej awarii, której usuwanie przedłużyło się aż do dziś. We wtorek mieliśmy dojechać do Bielska Białej - ale w związku z powyższym - rozstawiliśmy jedynie namiot, w którym zaprezentowaliśmy możliwości w zakresie udźwiękowienia i ubrajlowienia przestrzeni publicznej. Byliśmy tam od 9:00 do 11:00. Przepraszamy więc, że było skromniej, choć mamy nadzieję, że wystarczająco, aby pokazać społeczeństwu skalę problemu środowiska osób niewidomych i słabowidzących.

 

Przepraszamy naszych drogich i niezastąpionych Wolontariuszy, którzy zechcieli nam pomóc w Bielsku Białej. Przepraszamy wszystkich Pomocników, którzy zechcieli być z nami, a nie mogli dotrzeć, gdyż nie dostrzegli Tyflobusu. Przepraszamy i dziękujemy. Za wyrozumiałość. I za wsparcie.

 

Dziś Tyflobus wyrusza do Tych, w których zatrzyma się jutro w godzinach 13:00 - 15:00. Serdecznie zapraszamy. Mamy nadzieję, że panowie mechanicy włożyli całe swoje serce w naprawę campera, dzięki czemu żadna awaria już się nie przydarzy.

 

Pozostałe przystanki akcji nie uległy zmianie.

 

Raz jeszcze przepraszamy za utrudnienia.


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas