Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

Tyflobus - "Z dźwiękiem i dotykiem przez świat" w województwie lubelskim.Krasnystaw 08.08.2011

Akcję w Krasnymstawie przeprowadziliśmy na Rynku Miejskim, w zorganizowaniu akcji pomógł nam Urząd Miasta, za co serdecznie dziękujemy. Kampania odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Krasnegostawu Andrzeja Jakubca, który osobiście nas odwiedził i zapewnił że jego urząd jeszcze nie jest przyjazny niewidomym, ale wszystko jest na dobrej drodzeżeby to zmienić.

Pomimo wczesnej pory odwiedziło nas sporo osób, które były zainteresowane rozwiązaniami dla niewidomych i słabowidzących, wraz z Burmistrzem odwiedził nas Wicestarosta  Henryk Czerniej, Dyrektor PCPR Waldemar Fedorowicz, przedstawiciele Polskiego Związku Niewidomych oraz Telewizja Polska.

 


Zamość 08.08.2011

Po zakończeniu akcji w Krasnymstawie pojechaliśmy naszym "wesołym Tyflobusem" do Zamościa.  Tam na Rynku Solnym tuż obok Urzędu Miasta, który również pomógł nam w organizacji naszej kampanii, rozpoczęliśmy akcję mimo krążących nad nami chmur.

Pojawiło się wiele osób zainteresowanych sprzętem dla osób z dysfunkcją wzroku, przedstawiciele Urzędu Pracy, Książnicy Zamojskiej oraz Polskiego Związku Niewidomych.

 


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas