Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

Zgłoś się do udziału w VII edycji konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND


VII EDYCJA KONFERENCJI

REHA FOR THE BLIND ®

IN POLAND

 

 

Zapraszamy serdecznie: osoby niewidome i słabowidzące oraz ich rodziny, przyjaciół, wszystkich członków i działaczy Polskiego Związku Niewidomych oraz wszystkich, którzy pracują na rzecz osób z wadami wzroku i tych, którzy chcieliby poznać bliżej świat osób z dysfunkcją wzroku - do wzięcia udziału w VII edycji konferencji Reha for the Blind in Poland oraz towarzyszącej jej wystawie „Świat dotyku i dźwięku”.

 

Termin i miejsce:

Konferencja i towarzysząca jej wystawa odbędą się w dniach 3 – 4 grudnia 2009 r. w al. Niepodległości 213 w Warszawie w gmachu głównym Biblioteki Narodowej.

 

UWAGA !!!

Osobom prywatnym oraz wycieczkom zorganizowanym przez PZN czy SOSW lub inne organizacje i stowarzyszenia, które zgłoszą dwudniowy udział w konferencji zapewnimy bezpłatny nocleg oraz zwrot kosztów transportu.  (ilość miejsc ograniczona)

 

 

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Mogą Państwo wybrać jedną z poniższych form udziału w konferencji:

 

a)      Zgłosić swoich przedstawicieli do udziału (który jest bezpłatny) w konferencji. Wstęp na wystawę towarzyszącą konferencji jest wolny,

b)      przedstawić swoją działalność na rzecz niepełnosprawnych, a zwłaszcza niewidomych na własnym stoisku obok innych wystawców. Dla wyższych uczelni, stowarzyszeń, fundacji, bibliotek i instytucji pożytku publicznego udział w tej formie jest również bezpłatny.

 

Wszyscy, którzy są zainteresowani uczestnictwem (NIEODPŁATNE!!!) w tym wydarzeniu, aby zagwarantować sobie miejsce powinni już dziś zgłosić się do nas wypełniając formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej)

formularz zgłoszeniowy   

i wysyłając go

 

 

na adres mailowy:            reha_in_poland@szansa.waw.pl       

 

lub listownie na adres:  03-406 WARSZAWA,  ul.KAMERALNA 1/30  

 

czy faxem pod nr :       (022) 818 – 72 – 31                                                                          

 

 

Informacje szczegółowe znajdą Państwo w zakładce Nasze Akcje

 

 

 

 

  

 


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas