VIRTUAL WARSAW - miasto przyjazne dla niewidomych

13 - 15 października 2018 r.

Zapraszamy na XIII edycję konferencji REHA FOR THE BLIND


Fundacja Szansa dla Niewidomych ma zaszczyt zaprosić na XIII Wielkie Spotkanie Niewidomych i Niedowidzących - REHA FOR THE BLIND IN POLAND®, które odbędzie się w dniach 3 – 4 grudnia 2015 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Pl. Defilad 1.

Tegoroczna edycja REHA odbędzie się pod hasłem: 
„Jak widzieć więcej – medycyna, technologia i rehabilitacja idą nam z pomocą”.


REHA to doskonała okazja do dyskusji na temat sytuacji środowiska osób niewidomych i niedowidzących - nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Corocznie na to wydarzenie przybywa ponad 2,5 tysiące uczestników i ponad 50 wystawców z całego świata. Konferencja składa się z sesji merytorycznej i paneli dyskusyjnych, którym towarzyszy wystawa dająca możliwość zapoznania się z nowoczesnymi produktami umożliwiającymi rehabilitację osób niewidomych i słabowidzących.
Dodatkowo w ramach konferencji zapewniamy wiele atrakcji i konkursów. W tym roku zaplanowaliśmy m.in. koncert Grzegorza Wilka, pokaz Gry Blind Football. Zachęcamy do wzięcia udziału w towarzyszącym konferencji konkursie „IDOL” 2015.

Szczegółowe informacje na temat programu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce XIII edycja REHA for the BLIND in POLAND.


Serdecznie zapraszamy do rejestracji Państwa uczestnictwa w tym wydarzeniu poprzez adres e-mail: reha_in_poland@szansadlaniewidomych.org
lub pod numerem telefonu: +48 602 662 762,
adres korespondencyjny:  ul. Chlubna 88, 03-051 Warszawa.


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas