Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

Zapraszamy na XIII edycję konferencji REHA FOR THE BLIND


Fundacja Szansa dla Niewidomych ma zaszczyt zaprosić na XIII Wielkie Spotkanie Niewidomych i Niedowidzących - REHA FOR THE BLIND IN POLAND®, które odbędzie się w dniach 3 – 4 grudnia 2015 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Pl. Defilad 1.

Tegoroczna edycja REHA odbędzie się pod hasłem: 
„Jak widzieć więcej – medycyna, technologia i rehabilitacja idą nam z pomocą”.


REHA to doskonała okazja do dyskusji na temat sytuacji środowiska osób niewidomych i niedowidzących - nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Corocznie na to wydarzenie przybywa ponad 2,5 tysiące uczestników i ponad 50 wystawców z całego świata. Konferencja składa się z sesji merytorycznej i paneli dyskusyjnych, którym towarzyszy wystawa dająca możliwość zapoznania się z nowoczesnymi produktami umożliwiającymi rehabilitację osób niewidomych i słabowidzących.
Dodatkowo w ramach konferencji zapewniamy wiele atrakcji i konkursów. W tym roku zaplanowaliśmy m.in. koncert Grzegorza Wilka, pokaz Gry Blind Football. Zachęcamy do wzięcia udziału w towarzyszącym konferencji konkursie „IDOL” 2015.

Szczegółowe informacje na temat programu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce XIII edycja REHA for the BLIND in POLAND.


Serdecznie zapraszamy do rejestracji Państwa uczestnictwa w tym wydarzeniu poprzez adres e-mail: reha_in_poland@szansadlaniewidomych.org
lub pod numerem telefonu: +48 602 662 762,
adres korespondencyjny:  ul. Chlubna 88, 03-051 Warszawa.


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas