Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

Konkurs muzyczny dla dzieci i młodzieży „Kuźnia talentów”


Logo

Fundacja Szansa dla Niewidomych ma przyjemność zaprosić dzieci i młodzież do lat 18, do udziału w konkursie muzycznym „Kuźnia talentów”!!!

Celem konkursu jest wyróżnienie najbardziej utalentowanych muzycznie młodych ludzi z niepełnosprawnością wzroku. Finał konkursu odbędzie się 16 października 2017 r. podczas ogólnopolskiej Gali REHA FOR THE BLIND IN POLAND 2017 w Warszawie. Finaliści konkursu zostaną zaproszeni na Galę wraz z rodzinami, gdzie poznają ostateczne wyniki rywalizacji. Przed udziałem w Gali będą mieli okazję uczestniczenia w warsztatach z ekspertem, który przygotuje ich do występu na scenie.

Zdobywca I-szej nagrody zaprezentuje swój talent podczas wystąpienia na żywo przed kilkutysięczną publicznością zgromadzoną na warszawskim Torwarze.

 

Uroczysta Gala, która w tym roku rozpocznie XV konferencję REHA FOR THE BLIND IN POLAND jest organizowana pod hasłem „My widzimy nic, a Wy - czy widzicie nas?”. Jej celem jest zmiana postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych, zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie aspektu niepełnosprawności i przeciwdziałanie dyskryminacji osób niepełnosprawnych, w szczególności dotkniętych inwalidztwem wzroku. Dzięki prezentacji młodych muzyków w ramach konkursu „Kuźnia talentów” chcemy pokazać, że młodzi przedstawiciele środowiska niewidomych i słabowidzących są szczególnie utalentowani i zasługują na uznanie i podziw nie tylko wśród naszego środowiska, ale przez całe społeczeństwo.

 

Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież do lat 18 z niepełnosprawnością wzroku z całej Polski, które udzielają się muzycznie i wokalnie. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 września 2017 r. Wspólnie mamy szansę wykuć wielkie talenty!

 

Konkurs jest elementem zadania „Festiwal – Kuźnia talentów” realizowanego przez Fundację Szansa dla Niewidomych w ramach Programu Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży, dofinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Regulamin konkursu do pobrania


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas