Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

Wydłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu "Kuźnia talentów" !!!


Fundacja Szansa dla Niewidomych zaprasza dzieci i młodzież do lat 18 do udziału w konkursie muzycznym „Kuźnia talentów” – wydłużyliśmy termin nadsyłania zgłoszeń do 9 października!

Celem konkursu jest wyróżnienie najbardziej utalentowanych muzycznie młodych ludzi z niepełnosprawnością wzroku.

Finał konkursu odbędzie się 16 października 2017 r. podczas ogólnopolskiej Gali REHA FOR THE BLIND IN POLAND 2017 w Warszawie.

Finaliści konkursu zostaną zaproszeni na Galę wraz z rodzinami, gdzie poznają ostateczne wyniki rywalizacji. Przed udziałem w Gali będą mieli okazję uczestniczenia w warsztatach z ekspertem, który przygotuje ich do występu na scenie. Zdobywca I-szej nagrody zaprezentuje swój talent podczas wystąpienia na żywo przed kilkutysięczną publicznością zgromadzoną na warszawskim Torwarze!!!

Uroczysta Gala, która w tym roku rozpocznie XV konferencję REHA FOR THE BLIND IN POLAND jest organizowana pod hasłem „My widzimy nic, a wy czy widzicie nas?”. Jej celem jest zmiana postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych, zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie aspektu niepełnosprawności i przeciwdziałanie dyskryminacji osób niepełnosprawnych, w szczególności dotkniętych inwalidztwem wzroku. Dzięki prezentacji młodych muzyków w ramach konkursu „Kuźnia talentów” chcemy pokazać, że młodzi przedstawiciele środowiska niewidomych i słabowidzących są szczególnie utalentowani i zasługują na uznanie i podziw nie tylko wśród naszego środowiska, ale przez całe społeczeństwo.

Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież do lat 18 z niepełnosprawnością wzroku z całej Polski, które udzielają się muzycznie i wokalnie. Wspólnie mamy szansę wykuć wielkie talenty!
 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Regulamin Konkursu

 

Konkurs jest elementem zadania „Festiwal – Kuźnia talentów” realizowanego przez Fundację Szansa dla Niewidomych w ramach Programu Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży, dofinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

fd


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas