Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

Życzenia Świąteczne i Noworoczne


Wesołych Świąt! 
Dużymi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To niezwykły czas, pełen radości i rodzinnego ciepła. Najlepszy czas w roku by wziąć głęboko do serca ideę „Bądźmy razem” – naprawdę razem – pełni empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. 
My współpracownicy i wolontariusze Fundacji Szansa dla Niewidomych z całego serca życzymy by ten okres, pełen refleksji i harmonii, pozwolił nabrać dystansu do codziennych trosk i problemów. Niech w Państwa sercach zagości spokój, a na twarzach uśmiech. 
Z okazji zbliżającego się nowego roku życzymy wielu sukcesów – prywatnych i zawodowych. Mamy także nadzieję, że rok 2018 będzie dla Państwa okazją do okazania solidarności i otwartego serca bliskim, współpracownikom i wszystkim potrzebującym.

Spotkajmy się w przyszłym roku ! 
Mijający 2017 rok był dla naszej Fundacji szczególny, ze względu na obchodzone 25lecie działalności. Konferencja REHA i jubileuszowa Gala uświetniły te obchody i pokazały, jak ważne dla środowiska są te coroczne spotkania. Dlatego już dziś, przy tej okazji zapraszamy na przyszłoroczną Konferencję REHA FOR THE BLIND IN POLAND, która odbędzie się w dniach 13-15 października 2018 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Następne ćwierćwiecze otworzymy w zupełnie nowej 3 dniowej konwencji REHY. Informacje o tym wydarzeniu będą się pojawiały na bieżąco na naszej stronie.


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas