Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

Krótka relacja ze spotkania z Panią Joanną Jabłczyńską i premiery książki o Kondrackim Pana Marka Kalbarczyka


Z podziękowaniem za niezwykle cenne wyróżnienie. Joanna Jabłczyńska

 

W poniedziałek, 17 grudnia Pani Joanna odebrała wyróżnienie statułetką IDOLA SPECJALNEGO, nadawaną osobom bliskim naszemu środowisku i z nim związanym. 

Pan Marek ściska dłoń Pani Joanny przekazując jej statuetkę   Uśmiechnięta Pani Joanna ze statuetką. Obok Pani Justyna i Pan Marek  

Pani Joanna bardzo się ucieszyła z otrzymanej nagrodyy. Podczas spotkania opowidziała nam o sobie, o swoim wypełnionym aktynościami życiu. Pani Joanna jest aktorką oraz radcą prawnym prowadzącym własną kancelarię. Mówiła o tym, jak łaćzy te dwie rzeczy i jak ważne jest robienie tego, co jest jednocześnie pasją. Uczestnicy mieli sporo pytań, m.in o święta, domek na wsi, teatr czy film. Po spotkaniu fani robili zdjęcia z naszym gościem.

Pani Joanna i Pani Justyna siedzą i rozmaiają   Pani Joanna. Na kolanach ma statuetkę IDOLA   Pani Joanna w środku a obok fanki, w tle choinka

Poza obecnością Pani Joanny, mogliśmy posłuchać o książce „Epilogi przywracające nadzieję” napisanej przez Pana Marka Kalbarczyka, w której autor przybliżył postać Witolda Kondrackiego - niewidomego naukowca, który jako nastolatek stracił wzrok w wyniku wybuchu, który sam spowodował w czasie eksperymentu chemicznego. To nie przeszkodziło Kondrackiemu w byciu genialnym matematyko-fizykiem z Instytutu Matematyki PAN oraz podróżnikiem. Pan Marek podzieli się z nami tymi ciekawymi historiami. Wręczył również książki: pierwswzy egzeplarz trafił do Pani Joanny.

Pan Marek wręczył swoją książkę Pani Joannie    Publiczność   Pan Marek mówiący o swoejej książce

 

Transmisja:

https://www.facebook.com/Szansa/videos/208299790107600/

https://www.facebook.com/Szansa/videos/514606425713182/

 


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas