Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

Oświadczenie


Szanowni Państwo!


W imieniu Fundacji Szansa dla Niewidomych, organizatorów KONKURSU IDOL musimy gorąco przeprosić za błąd, do którego doszło. Zgodnie z regulaminem konkursu, który już zainicjowaliśmy, trwa już etap zgłaszania kandydatów  w poszczególnych konkursowych kategoriach. Jak się okazało, oprogramowanie służące realizacji procesu zgłaszania kandydatów i głosowania zawierało błąd i dopuściło do głosowania, zanim został zamknięty etap zgłaszania kandydatów oraz przed opublikowaniem pełnej, zatwierdzonej przez Kapitułę Konkursu listy kandydatów. Zgodnie z regulaminem Konkursu jeszcze nie można oddawać swoich głosów. W tej sytuacji należy kontynuować zgłaszanie kandydatów, a głosy już oddane będą anulowane. W ślad za tym oświadczeniem publikujemy terminarz głosowania, by terminy poszczególnych etapów były znane i optymalne dla wszystkich zainteresowanych osób.


W związku jednak z tym, że, jak się okazało, chęć głosowania jest tak ogromna, a głosujący chcą dokonać wyboru tak szybko, zmieniamy terminarz. Wszystkie terminy zostały znacząco skrócone. Prosimy o zapoznanie się z kolejnymi naszymi komunikatami, a mianowicie:  • Informacja o powołaniu przez władze Fundacji Kapituły KONKURSU IDOL

  • Terminarz głosowania w KONKURSIE IDOL

  • Terminarz wojewódzkich Konferencji REHA, którym będą towarzyszyły pikniki integracyjne i wystawy tyflorehabilitacyjne we wszystkich miastach wojewódzkich

  • Informacja o centralnej Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND.


Pragniemy przypomnieć, że na stronie http://idol.szansadlaniewidomych.org/ jest opublikowany regulamin KONKURSU IDOL, w którym są zamieszczone zasady obowiązujące zarówno osoby zgłaszające kandydatów, głosujące na nich, jak i kandydatów i laureatów konkursu.


Informujemy również, że nieprawidłowa wersja oprogramowania, a więc formularz służący do zgłaszania kandydatów i głosowania na nich został już zamieniony na poprawną wersję. Błąd nie został zauważony przez Organizatorów, a wynika z nieporozumienia z informatykami. Serdecznie za to przepraszamy. O omawianym, absurdalnym błędzie poinformowali nas uczestnicy głosowania, którzy zauważyli, że głosowanie już trwa, gdy jeszcze nie obwieszczono ostatecznych list do głosowania, za co serdecznie im dziękujemy.


Zespół Fundacji Szansa dla Niewidomych


 


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas