Stop obojętności! Poszukiwany specjalista do spraw uśmiechu! - fotorelacja


Specjalista ds. uśmiechu – ekspert ds. bycia lepszym nadal poszukiwany!!!

 

I znowu narobiliśmy wiele szumu w samym centrum Warszawy! W ostatni piątek, 15 kwietnia, naszą ofertę pracy wręczaliśmy przechodniom pod budynkami centrum handlowego na Ścianie Wschodniej i Rotundy. Nasi wolontariusze proponowali warszawiakom nie tylko współpracę z Fundacją i praktyczne kalendarzyki, zachęcali też wszystkich do poznawania świata niewidomych – sprzętu, jakim się posługują, osiągnięć tyflografiki i systemów udźwiękowienia przestrzeni publicznej. Całe to zamieszanie zrobiliśmy znowu dlatego, że bardzo nam zależy, by nasze, wrażliwe przecież społeczeństwo, poznało potrzeby i możliwości niewidomych i wspólnie z nami pomagało położyć kres wykluczeniu wszystkich, którzy noszą bardzo grube szkła, chodzą z białą laską czy psem przewodnikiem. Spotkaliśmy wielu ludzi uśmiechniętych i życzliwych, naprawdę świetnych kandydatów na specjalistów ds. uśmiechu. Interesowali się naszą akcją i pytali często, jak mogą pomóc niewidomym, a czasem – jak oni sami lub ich bliscy mogą skorzystać z pomocy Fundacji. Wszystkim dziękujemy, że zatrzymali się na chwilę w swoim zabieganym dniu i liczymy bardzo, że jeszcze się spotkamy.

 

Ale uwaga!!! Nasza akcja trwa! Zachęcamy młodych i trochę starszych do współpracy z Fundacją, do udziału w konkursie, do przekazywania 1% podatku na cele, jakie realizujemy w naszej codziennej pracy.

 

Stop obojętności! Stop obojętności! Stop obojętności! Stop obojętności! Stop obojętności! Stop obojętności! Stop obojętności! Stop obojętności! Stop obojętności!


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas